W imieniu organizatorów (KNWiBR PAN, Konsorcjum KNOW) serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej  konferencji naukowej:

4th joint Polish-Japanese Seminar "Cutting edge of Reproductive Physiology - Key processes for birth of a new life” and 4th International Conference on Endometritis in Cows and Mares

Plan ramowy konferencji pdf

Termin przysyłania zgłoszeń i abstraktów został przedłużony do 11 sierpnia 2019 roku.

Rejestracja

Program, mający na celu częściowe lub pełne finansowanie wyjazdu stażowego jest skierowany do wszystkich PP Członków TBR, bez ograniczeń wiekowych i stanowiskowych. Członek TBR może uzyskać jednorazową dotację na maksymalnie czterotygodniowy staż. Staże mają na celu rozwijanie współpracy naukowej, doskonalenie warsztatu badawczego i/lub rozpoczęcie badań. Staże mogą odbywać się w Jednostkach naukowych krajowych i zagranicznych oraz placówkach terenowych (np. w celu pobierania materiału badawczego – fermy, ośrodki zwierzyny).

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

w dniach 13-15 lutego odbyła się w Zakopanem V Zimowa Szkoła TBR. W załączniku znajdą Państwo materiały konferencyjne.

dr hab. Edyta Molik

Materiały konferencyjne pdf

W imieniu Krakowskiego Oddziału Towarzystwa Biologii Rozrodu serdecznie zapraszamy na V Zimową Szkole TBR w Zakopanem, która odbedzie sie w dniach 13-15 lutego 2019 roku.

Komunikat TBR pdf

Warunki przygotowania streszczeń pdf

Program konferencji pdf

W dniach 5-6 lipca 2018 w Krakowie na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego odbyły się warsztaty dla najmłodszych członków Towarzystwa Biologii Rozrodu z zakresu opracowania wyników badań naukowych, przygotowania i publikacji pracy naukowej. W warsztatach uczestniczyło 21 osób (m.in. z Oddziału wrocławskiego, poznańskiego, warszawskiego, olsztyńskiego i krakowskiego), dla których zajęcia prowadziły: Pani Prof. dr hab. Barbara Bilińska, Pani Prof. dr hab. Renata Ciereszko oraz Pani Prof. dr hab. Małgorzata Piasecka.Paniom Profesor składamy serdeczne podziękowania za podzielenie się z nami swoimi wieloletnimi doświadczeniami własnymi i wiedzą redaktorską. Poprzez duże zainteresowanie inicjatywą warsztatów, jakie wykazali młodzi członkowie TBR, cieszymy się, że stają się one tradycją i tworzą historię naszego Towarzystwa.